Додати новину ОСББ

Вимагаємо виконати рішення громади


  Пилипович Андрій     26.08.2020    8498   

В липні цього року пройшло громадське голосування з приводу майбутнього паркової зони. Абсолютна більшість проголосувавших висловилась за заборону забудови парку.

Деякий час ми чекали реакцію влади на наше голосування. Звичайно, ми сподівались, що влада прислухається до громадського голосування. А якщо не прислухається, то принаймні якось висловиться з цього приводу. Нажаль, жодної реакції влади ми так і не дочекались.

Тому ми вирішили офіційно повідомити міську владу про результати громадського голосування та отримати офіційну відповідь на наше звернення. Ми передали до міської ради підсумковий протокол громадського голосування та супровідний лист. Ці документи ми приводимо нижче.

Цей матеріал був представлений ГО «Центр сучасного розвитку «Астра»» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

время 1.2959401607513