Форум / Спілкування Список ОСББ Корисні посилання

ГО «Сприяння діяльності ОСББ»

Новокаховська громадська організація

Організація створена для всебічної підтримки міських ОСББ.
Статут ГО «СД ОСББ»


Створення ОСББ

інструкції та необхідні документи

Сайт Новокаховської міської ради розповідає про П’ять етапів створення ОСББ. Тут ви зможете завантажити типовий статут та протокол установчих зборів. Також ознайомтесь з Довідковою інформацією для ОСББ, яку зібрали наші місцеві чиновники.
А от можновладці міста Суми розповідають вже про Дев’ять кроків створення ОСББ. Якщо вам цього замало, то копії типового статуту та протоколу установчих зборів ви знайдете ще й на сайті ОСББ-інформ та на сайті ПроОСББ.


Інші інтернет-сайти для ОСББ


Інтернет-сайт «ОСББ інформ»

Інформаційний ресурс надасть відповіді на різноманітні питання, з якими стикаються керівники ОСББ. Тут є зразки документів щодо створення ОСББ. Багато статей з енергоефективності, юридичних та бухгалтерських питань.


Інтернет-сайт «ОСББ - онлайн»

ОСББ-online – найбільш відомий інтернет-ресурс для ОСББ. За станом на січень 2018 року на ньому вже зареєструвались близько 40 будинків з Нової Каховки. Користування ресурсом платне, та складає приблизно 65 гривень на місяць для 100-квартирного будинку. В розділі «Бібліотека» зібрана законодавча база, корисні книги для керівників ОСББ та роз’яснювальні листи.


Інтернет-сайт «Моє ОСББ»

Веб-сайт «Моє ОСББ» надає можливість вести бухгалтерію будинку. Мешканці мають змогу сплачувати квартплату онлайн, слідкувати за збором та витратою коштів, зв’язуватись з керівництвом по інтернету. Вартість користування сайтом 100 грн/будинок.


Інтернет-сайт «Про ОСББ»

Тут ви знайдете добірку новин стосовно ОСББ, бібліотеку з корисними файлами, статті та блоги на тему ЖКГ.время 0.051743030548096