Додати новину ОСББ

Бажаєте покращити життя людей в Новій Каховці? Дізнайтесь, як це зробити.


  Пилипович Андрій     31.01.2020    1124  1   

Якщо б вам дали можливість розпорядитись мільйоном доларів на благо людей Нової Каховки, що б ви зробили в першу чергу? Придбали б сучасне обладнання для лікарні, чи відремонтували спортивні майданчики в школах? Впровадили систему роздільного збору сміття, чи збудували скейтпарк для дітлахів? Відкрили притулок для собак, чи обладнали вулиці камерами відеоспостереження?

На щастя немає нічого неможливого. В Новій Каховці є і кошти і ресурси на різні добрі справи. Але як переконати громадськість прислухатись до ваших слів? Як зацікавити людей вашою ідеєю? Як вплинути на посадовців, від яких залежить реалізація задуманого вами?

Звичайно, для впровадження вашої ідеї в життя знадобиться прикласти деякі зусилля, відшукати однодумців, пожертвувати краплею свого часу, а можливо навіть вкласти у справу трохи власних коштів. Якщо ви готові віддати частинку себе заради чогось великого та суспільно важливого, тоді ми з радістю запрошуємо вас взяти участь у невеличкому навчанні, пройти тренінг з адвокації.

Мета тренінгу – надати громадським активістам Нової Каховки знання та навички того, як втілити суспільно важливу ініціативу у життя. Які кроки треба пройти, аби мрія стала реальністю. Проводить навчання талановита тренерка Тетяна Федчук. Участь у тренінзі безкоштовна! Тривалість тренінгу 3 години у вихідний день. Щоб записатись, заповніть анкету.

Прізвище та Ім'я
Телефон
Опишіть вашу мету

Тренінг проводить громадська організація «Центр сучасного розвитку «Астра»» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст тренінгу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.


время 0.066176891326904