Додати новину ОСББ

Мера Нової Каховки понесло


  Гунько Олександр     08.09.2020    8494   

Міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко почав звітувати про свою діяльність. Він проводить зустрічі з бюджетниками і комунальниками, на яких розповідає, що зроблено за останній рік його командою за кошти громади.
Звісно, такі звіти потрібні – і не тільки в підконтрольних меру структурах.


Та, схоже, у Володимира Івановича останнім часом здають нерви. Так, на зустрічі із працівниками культури 8 вересня в Палаці культури він дозволив собі некоректні висловлювання щодо опозиційних йому депутатів міської ради.
– Там усього 5 чоловік, – сказав він. – Із них 4 мають довідки, а один – гермафродит.Це не перше висловлювання міського голови стосовно своїх опонентів, яке містить ознаки мови ненависті. Так, на сесіях міськради він говорив про опозиціонерів, що вони «несповна розуму», «пацієнти певних закладів», «негідники» тощо.

Та зовсім кричущий епізод пройшов на зустрічі мера із колективом Новокаховського техніко-економічного ліцею 1 вересня. Один із присутніх Володимир Воробчук поставив меру після його звіту кілька запитань.– Зробили ремонт на проспекті Перемоги, – розповідає Володимир Миколайович. – Але інша біда: мотоциклісти ганяють серед білого дня на швидкості більше 100 кілометрів. І не видно ні поліції, ні муніципальної охорони. У чому річ? Мер мені відповідає: «Треба розпочинати із себе». Я розповів, що мав необережність розпочати із себе. Коли підлітки пообпивалися і матюкалися, я зробив їм зауваження. У результаті мене оббрехали і мало 5 років не впаяли. В іншому випадку я став розумнішим. Коли під балконом підлітки пили, курили і перли мати, я викликав поліцію. Поліцейські мене принизили і виставили як дурня. Мовляв, діти мають право тут гуляти, чого ви до них придралися. Інше питання: зустрів свого товариша, який працював газозварником у комунальному підприємстві. Його прихватив інфаркт. Просив, щоб «швидка» відвезла в Херсон. Поклали в нашу реанімацію, бо, мовляв, нема договору з Херсоном. Доїли, як хотіли. За все: за туалетний папір, за миючі засоби, постільну білизну й за все інше. Кінець-кінцем виписали і направили в Херсон. За кажу: «Володимире Івановичу, а що це за бардак такий? Що твориться в нашій медицині? До лікаря не можна попасти, цілий день треба просидіти». Він погнав на мене: «Та я тебе знаю, ти балаболка, тріпло». Ми ще на «Соколі» працювали: він майстром, а я механіком. Каже: «Ти тільки тріпати можеш язиком». Я відповідаю: «Так само, як і ти. А крім того, що ти тріпав, то ще й керував заводом». Він каже: «Та я як мужик виведу тебе за угол і надаю». Я йому: «А ти думаєш, що я тобі в зуби буду дивитися?» На цьому ми розійшлися. Я вражаюся. Чим більше він на посту мера, тим нахабніше себе поводить. Я і на сесіях кілька разів був і таке бачив. Він відчуває свою безкарність. Бо підкупляє прокуратуру, СБУ, поліцію.

Нагадаємо, щороку міська рада виділяє цим структурам по 200-300 тисяч то на закупівлю оргтехніки, то на ремонт покрівлі чи боксів тощо. В. Коваленко обґрунтовує це тим, що мовляв, «їх відомства не дофінансовують, і ми повинні підставити плече». У підсумку кримінальні справи проти мера та його поплічників роками крутяться у цих структурах, а потім потихеньку спускаються на гальмах.

Словом, мера понесло, як відомого літературного героя. Чим цей герой закінчив, ми добре знаємо. Чим закінчить міський голова Нової Каховки, дуже цікаво буде побачити.

время 0.04189395904541