Додати новину ОСББ

Продовжуємо вимагати виконати волю людей


  Пилипович Андрій     17.09.2020    5824   

Більше місяця тому завершилось громадське голосування з приводу майбутнього паркової зони Нової Каховки. Нагадаємо, що більшість новокаховчан проголосували за збереження паркової зони та проти її забудови. Після отримання результатів голосування ми офіційно звернулись до Новокаховської міської ради з вимогою розглянуті на сесії ті питання, які виносились на громадське голосування. Разом зі зверненням ми спрямували до міської ради загальний протокол результатів голосування. З тих пір минув цілий місяць, але нажаль досі від Новокаховської міської ради ми не отримали жодної відповіді на наше звернення.

Тому ми звернулись до депутата Параскеви Джуманіязової з проханням озвучити на найближчій сесії міської ради результати громадського волевиявлення та поставити на голосування депутатів питання про імплементацію рішень громади Нової Каховки.


Параскева Василівна погодилась це зробити. Тож 3 вересня на черговій сесії міської ради вона зачитала з трибуни результати громадського голосування та запропонувала депутатам проголосувати за підготовку відповідних рішень для того щоб виконати волю людей. Однак секретар міськради Олександр Лук’яненко відмовив у розгляді цього питання. Депутат Андрій Рашевський вважає подібну відмову незаконною. За його думкою відмова була зроблена для того, щоб не дати людям побачити, що депутати голосують проти рішень, які прийняла громада. Тому це питання просто не поставили на голосування.

Відверто кажучи ми і не чекали іншої реакції. Адже той самий секретар міськради Олександр Лук’яненко є вигодонабувачем від забудови парку, адже є співвласником компаній, які ведуть забудову парку.

Від нинішнього складу Новокаховської міської ради ми тепер вже не чекаємо ухвалення тих питань, які були на громадському голосуванні. Тому чекаємо місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня цього року, і сподіваємось, що новий склад місцевої ради буде більш лояльним до рішень, прийнятих громадою міста. Тому після того, як закінчиться офіційна процедура висунення партій та кандидатів на місцеві вибори, ми плануємо звернутись до лідерів партій, які візьмуть участь у передвиборчих перегонах в Новокаховській ОТГ. У лідерів партій ми запитаємо, як вони ставляться до тих питань, за які проголосувала громадськість, та чи готові вони затвердити рішення громади, якщо увійдуть до складу наступної міської ради. Відповіді лідерів партій ми оприлюднимо у засобах масової інформації.

Цей матеріал був представлений ГО «Центр сучасного розвитку «Астра»» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

время 0.011287927627563