Додати новину ОСББ

Круглий стіл «Гострі проблеми Нової Каховки»


  Пилипович Андрій     23.09.2020    8785   


В п’ятницю 25 вересня 2020 р. о 17:00 за адресою вул. Гідробудівників 56/1 відбудеться круглий стіл «Гострі проблеми Нової Каховки». На круглий стіл запрошуються представники політичних партій, які візьмуть участь у місцевих виборах цього року.

Теми, які будуть обговорюватись на круглому столі наступні:

1. Забудова паркової зони: 9-поверхівка біля пляжу Дружба.

2. Забудова паркової зони: Спорткомплекс Н2О.

3. Тимчасові споруди. Як зробити, щоб не відбувалось порушення закону під час їх встановлення.

4. Прозорість у використанні публічних коштів та протидія фінансовим схемам в сфері комунального теплопостачання.

Круглий стіл проводить ГО «Центр сучасного розвитку «Астра»» в рамках проекту «Штаб Опору Корупції». Ми просимо кожного спікера підготувати виступ з відповідями, як він вважає треба розв’язати кожну з проблем. Кожне питання буде розглядатись окремо. По черзі кожен спікер отримає можливість висловитись з приводу кожного з питань. На виступ кожного спікера з окремого питання відводиться до 5 хвилин. Таким чином ми розраховуємо, що загальна тривалість круглого столу не перевищить 2 годин.

Під час круглого столу буде вестись відеозйомка. Потім відео буде розділене на 4 окремі частини, кожна з котрих буде присвячена окремому питанню. Всі 4 частини в повному обсязі без скорочень будуть викладені на ютуб-канал «Штаб Опору Корупції» та поширені в соцмережах.

Кожен представник політичної партії, який бажає стати спікером на круглому столі повинен мати при собі посвідчення кандидата в депутати, або лист від політичної партії, що він є її офіційним представником. До глядачів така вимога не застосовується. Ми щиро бажаємо почути від майбутніх депутатів відповіді, як ви збираєтесь вирішувати в новій міській раді вище окреслені питання.

Круглий стіл було проведено на відкритому повітрі з дотриманням умов карантину. Крім кандидатів в депутати ми запрошуємо також мешканців громади, які бажають поспілкуватися з кандидатами в депутати та почути їх відпові на окреслені питання.


Цей круглий стіл проводить ГО «Центр сучасного розвитку «Астра»» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст круглого столу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

время 0.013767957687378