Додати новину ОСББ

«Ми Гіркіну 8 автобусів запхнули в дупу»


  Гунько Олександр     23.02.2022    7277   

Колишній мер Нової Каховки (2002 – 2005) та екс-голова Херсонської облдержадміністрації (2005 – 2010) Борис Сіленков попереджає про небезпеку від колаборантів, які при владі на Херсонщині. Він поділився своїм досвідом, коли у 2014 році будівлю ХОДА захопили сепаратисти на чолі з тодішнім головою Миколою Костяком, а він зі своєю командою перешкодив їх зрадницькій діяльності.

Херсонську область контролює ФСБПро це екс-губернатор написав на своїй сторінці у Фейсбуці:
«Ну що Херсонщина, яка голосувала за ОПЗЖ? Я просив Вас, виборців, не голосуйте за партію «війни», на місцевих виборах в ОТГ. Ви, своїми голосами, віддали колобарантам Херсонську область, на усіх рівнях системи управління. Сьогодні, в ВР України, ця політична сила стала на сторону Росії. У 2014 році моя команда врятувала область від сепаратистів, вивівши М. Костяка (тодішнього голови облдержадміністрації – прим. ред.) з будівлі ОДА.


Борис Сіленков

Вони готували рішення облради, щоб легалізувати прихід «руського мира» в область. Усі боялись, а ми зробили, бо моє серце – це Україна. Я народився на Черкащині, де 5 поколінь Сіленкових жили і працювали на Україну. Після моїх стрімів (відеороликів – прим. ред.) на жовтневих виборах, де я чітко вказував, як ФСБ контролює Херсонську область, нашу команду не допустили в органи місцевого самоврядування. Хочу побачити лідера, який, сьогодні ,готовий зупинити сепаратистів на Херсонщині».

Колаборанти засіли в наших містахПід цим постом розгорілася дискусія прихильників і противників колишнього голови ОДА.
– На проблемах країни будувати своє ім‘я – то брудна справа, – дорікнула автору Вікторія Кулакова з Нової Каховки.
Відповідаючи на її коментар, Б. Сіленков зауважив:
– Ми зупинили триколор на Херсонщині. Дії Росіі в Одесі – це відомі жертви, в Харкові [сепаратисти] захопили ОДА, і армія звільняла Харківщину. Ми Гіркіну 8 автобусів з тітушками з Миколаєва запхнули в дупу. Херсонщина вистояла.


Херсонський Майдан

Підсумовуючи дискусію, Борис Віталійович зазначив:

– Коли на порозі війна, ми повинні чітко розуміти, що всередині нашого суспільства чисельна кількість «перевертнів». Про них і згадував в своєму виступі Путін, що населення Сходу і Півдня чекає на Росію.

Із автором посту погодилася Людмила Самсоненко із Каховського району:
– Ви праві. Колаборанти контролюють усі міста Херсонської області.

Хто вийде з білим прапором?У березні 2016 року Херсонське міське управління Національної поліції повідомило, що загалом на заходи Антимайдану у Києві з'їздили 6 тисяч мешканців області. Організатором цих поїздок Facebook-спільнота «Євромайдан» називає тодішню заступницю голови Херсонської ОДА Ганну Пономаренко — «ветерана органів внутрішніх справ», активну діячку Партії регіонів і рушійну силу місцевого Антимайдану. Поліція ж, розслідувавши три кримінальні справи, так і не знайшла винних.


Антимайдан біля ХОДА

У найгарячіші моменти Євромайдану наприкінці 2013-го – початку 2014-го до Києва з Нової Каховки теж відправляли автобуси з «тітушками», а міська рада приймала звернення до мешканців міста на підтримку тодішнього президента Віктора Януковича та засудження протестних дій на Майдані. Також на сесії Новокаховська міськрада прийняла звернення до самого Януковича про підтримку його політики щодо протестувальників. Ці звернення публікувалися в тодішній комунальній газеті «Нова Каховка». Новокаховську мерію охороняли місцеві «козачки» з георгіївськими стрічками.

15 лютого 2014 року В. Коваленко зустрічався в Криму з тодішніми очільниками АРК Володимиром Константиновим та Анатолієм Могильовим, а також представниками Луганської, Харківської обласних рад (про це повідомляла газета «Нова Каховка» в номері від 19.02.2014). Коли почалася анексія Криму, міський голова заявив, що у випадку наступу росіян з півострова він вийде до них з білим прапором, аби вони не руйнували місто.
Хто з білим прапором вийде на цей раз – побачимо. Україна за 8 років, безумовно, змінилася. А наскільки змінилися наші можновладці – покаже найближчий час.
Поки що вони збираються проводити Масляну в той час, коли в країні оголошується надзвичайний стан, а на Сході ворог гатить з ракетних установок. Для кого пектимуть млинці і ліпитимуть вареники?

время 0.014554023742676