Рада мешканців Місцева влада
Потенційні Голосування Вирішені


 07.01.2019    60    14
Потенційне питання Підтримати

Збільшити харчування дітей в школах з 10 до 15 гривень в день

Майбутні варіанти відповіді:
За / Проти / Утримуюсь

Обґрунтування:

Багато дітей не їдять ту їжу, котру готовлять в шкільних їдальнях. Чому так? Можливо, через брак якісних продуктів їжа не смачна. Чи можливо приготувати на 10 гривень повноцінний обід? Смачний та корисний? Дуже важко. І всі ті кошти, які ми виділяємо на це несмачне годування доводиться викидати на смітник оскільки дуже багато залишків від такої їжі. Більшість батьків самостійно вирішують цю проблему виділяючи кошти своїй дитині або надаючи їй у школу смачний бутерброд.

Тому я пропоную збільшити фінансування в шкільних столових з 10 гривень в день на одного учня до 15 гривень. Наприклад, Каховка вже здійснила такий крок. А ми що бідніші за сусіднє місто? Чому ми піклуємося про якісь непотрібні комунальні заклади, а економимо на здоров’і своїх дітей. При бюджеті міста 600 млн. грн. на підвищення харчування у школах потрібно лише 2 млн. грн. Не вже це не можливо профінансувати?

Вважаю, що збільшення фінансування, це лише перший крок до якісного харчування наших дітей в шкільних їдальнях. Батькам необхідно було б сформувати батьківські комісії по нагляду за шкільною їжею. Але то інше питання, котре ми зможемо розглянути, лише тоді, коли завдяки збільшенню фінансування, до шкіл почнуть завозити якісніші продукти.

Статус Потенційне питання
Підтримка 14 осіб підтримали Підтримати
Дата ствотення  07.01.2019
Автор Ісаков Ілля Леонідовичвремя 0.04271411895752